Awesome Image

Bu güne kadar zayıflama paketleri bölgesel incelme ve zayıflama merkezleri tarafından bütçenize göre ayarlanırdı, zayıflama programları hazırlanırken kişinin gereksinimleri bilinmediği için pek dikkate alınmaz, programa da uzmanlar değil birey kendisi karar verirdi. Estepoint ile artık bu tamamen değişiyor. Fat Solution Concept ile kişi artık tek başına bırakılmıyor. Uygulama öncesinde vücut analiz cihazları ile Beden kitle indeksi (BKİ, kg/m2), boy ve vücut ağırlığı arasındaki oran ölçümleri yapıldıktan sonra diyetisyen tarafından kontrol ediliyor. Analiz sonucunda kişinin gereksinimleri doğrultusunda kişiye özel diyet programı ve zayıflama programları hazırlanıyor. Belirlenen takvim içerisinde kişi en az 2 defa diyetisyen tarafından kontrol edilerek programın uygun olup olmadığı denetleniyor. Programın detayları hakkında kişi sürekli bilgilendiriliyor. Uygulamaların başarılı olup olmadığı kişinin diyet programına uyup uymadığı bilimsel verilerle kontrol edilerek zayıflama programının sonuç odaklı olması sağlanıyor. 

Fat solution concept aslında sağlıklı ve programlı olarak zayıflamanın diğer adıdır. Bu uygulamalarda hiçbir şey tesadüflere bırakılmaz, sürekli bilimsel veriler dikkate alınır. kişi sürekli kontrol altında tutularak programa uyması sağlanır. Sonuçlar hem daha sağlıklı hem de daha çok mutluluk verici olur. 

Sağlıklı zayıflamada amacımız, kişiye özel uygulanan, dengeli ve besin değeri yüksek gıdalardan oluşan bir beslenme programı ile uzman diyetisyenlerimizin kontrolünde sağlıklı ve mutlu olacağınız kilo ile hayatınıza devam etmenizdir. Gıdalardan alınan kalorinin gün boyu harcanan kaloriden az olmasını sağlayarak vücuttaki fazla yağ depolarının azaltılmasına yönelik, kişinin ideal kilosuna inmesini sağlayan beslenme şeklidir. Aslında “doğru beslenme” ve “sağlıklı zayıflama” birbirine çok yakın iki kavramdır. Vücudunuz için gerekli besin ögelerini (protein, yağ, karbonhidrat), vitamin ve mineralleri tam olarak aldığınız bir beslenme şekliyle eninde sonunda ideal kilonuza inersiniz. Çünkü sağlıklı zayıflamanın temel hedefi, size kilo aldıran beslenme alışkanlıklarınızdan kurtularak sağlıklı beslenme konusunu hayat tarzı haline getirmenizdir.

Kişisel Özellikler ve Kan Tahlili Formu

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için kişisel bilgi formunu ve diyet öncesi gerekli kan tetkikleri içeren formu bize iletin.

Diyet Programını Oluşturma

Başvurunuz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilk görüşme diyet uzmanımız tarafından aranarak yapılacaktır.Ardından tarafınıza ödeme bilgileri iletilecek ve ödeme onayınızın ardından programınız başlayacaktır. Belirlenen tarihlerde kontrollerinizin ardından, sizin için özel olarak hazırlanan yeni diyet programınıza kavuşacaksınız.

Sürekli Takip ve Yönlendirme

Gün boyunca tükettiklerinizi resimlerini çekin ve paylaşın. Birlikte değerlendirelim.

BU HİZMET ÜMRANİYE ŞUBEMİZDE YAPILMAMAKTADIR.

Icon

REZERVASYON

13

YILLIK DENEYİM

Kaliteli hizmeti prensip edinen Estepoint 5 şubesi ve 13 yıllık deneyimi ile hizmetinizdedir.

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Atatürk Mahallesi,
    Alemdağ Cd. Mertler iş Merkezi No:14 D:2, 34762
    Ümraniye/İstanbul
  • Telefon: (0216) 505 40 08
  • E-Posta: info@estepoint.com